КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: GAMDIAS-HELIOS-E1-600
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК: 600 W
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80+CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 80%
КОНЕКТОРИ: PCI-Express 6+2 pin x 2SATA x 5Molex x 2Floppy connector4+4 Pin ATX/EPS x 120+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
РАЗМЕРИ: 140 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ: Automatic Fan Speed Optimization620mm EPS CableAutomatic Fan Speed OptimizationMeets 80% EfficiencySupport C6/C7 Power States
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4712960136212
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Gamdias
ФОРМАТ: ATX
ТИП: Active PFC
СЕРТИФИКАТИ: 80+CE
ЕФЕКТИВНОСТ: 80%
ОХЛАЖДАНЕ: 120 mm вентилатор
ЦВЯТ: Черен
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 4712960136212
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК600 W
КОНЕКТОРИ20+4 Pin ATX x 1
КОНЕКТОРИFloppy connector
КОНЕКТОРИ4+4 Pin ATX/EPS x 1
КОНЕКТОРИPCI-Express 6+2 pin x 2
КОНЕКТОРИMolex x 2
КОНЕКТОРИSATA x 5
ОХЛАЖДАНЕ120 mm вентилатор
ЦВЯТЧерен
ДРУГИ620mm EPS Cable
ДРУГИAutomatic Fan Speed Optimization
ДРУГИMeets 80% Efficiency
ДРУГИSupport C6/C7 power states
ЕФЕКТИВНОСТ80%
СертификатиCE
Тегло1.80кг
АтрибутСтойност
Мощност (W)600
Сертификат за ефективност80 Plus
МодулностНемодулно
PCIe захранващи конектори2x 6+2-пинов
Размер на вентилатора120
SATA конектори (count)4
EPS/CPU конектори1x 4+4-пинов
Zero RPM режимНе
Дължина (mm)140
ЦвятЧерен
Тегло1.80кг
Gamdias HELIOS-E1-600 600W 80+ Захранване
Ключови Предимства
  • 120mm Тихият Вентилатор — Голям 120mm вентилатор осигурява отлично охлаждане с минимален шум, поддържайки системата тиха дори при натоварване.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Мощност600 W
МодулностНемодулно
Размер на вентилатора120 mm